Choď na obsah Choď na menu
 


Horoskopy od 26. 2. do 3. 3. 2008

26.02.2008

 

BARAN (21.3. – 20.4.)
PRÁCA: Neprinášajte si domáce problémy na pracovisko. Stali by ste sa obeťou klebetníkov. CITY: V láske nastáva celkom príjemné obdobie, pokiaľ si ho nezkazíte podozrievaním. KONDÍCIA: Môže vás trocha rozbolieť hlava.

BÝK (21.4. – 20.5.)
PRÁCA: Netreba príliš citlivo pristupovať k nahromadeným ťažkostiam, ale racionálne a bez zbytočných emócií. CITY: V láske sa riaďte rozumom. KONDÍCIA: Ak sa necítite vo forme, nehrňte sa do namáhavej roboty!

BLÍŽENCI (21.5. – 21.6.)
PRÁCA: Negatívne naladení ľudia vás vyčerpajú a znechutia v nadšení. CITY: S láskou veľmi nepochodíte ani tam, kde by to malo byť samozrejmé. KONDÍCIA: Zvýšte opatrnosť nielen v zamestnaní, ale i na cestách.

RAK (22.6. – 22.7.)
PRÁCA: Vyhnite sa vážnym rokovaniam, súdne procesy odročte a do zložitých operácií sa púšťajte iba naoko. CITY: V láske môžete prežiť šťastné dni. KONDÍCIA: Zdravie sa vám pokazí iba vtedy, ak by ste sa o to naozaj snažili.

LEV (23.7. – 23.8.)
PRÁCA: Ak by ste chceli s niekým vykývať, nemusí sa vám to vydariť. CITY: Súkromie i priateľstvá ovplyvníte vášnivými výstupmi či argumentovaním. KONDÍCIA: Výkyvy nálad môžu zaútočiť na vašu nervovú sústavu.

PANNA (24.8. – 23.9.)
PRÁCA: Pri dobrej vôli prekonáte samy seba a získate rôzne výhody. CITY: Nekomunikujte s okolím podráždene, mohli by to vziať vážne a poza chrbát vám porobiť pár hlúpych podrazov. KONDÍCIA: Šťastie ochraňuje športovkyne.

VÁHY (24.9. – 23.10.)
PRÁCA: Dariť sa vám bude či na politickej scéne, alebo v oblasti vedy. CITY: Ak ste sa rozhodli pre cestovanie alebo návštevy známych, urobili ste veľmi dobre. KONDÍCIA: Nezabudnite na ranné desaťminútovky.

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)
PRÁCA: Ak ste v zamestnaní čosi zanedbali, bude nádej na doriešenie v každej oblasti. CITY: Môžete si upraviť vzťahy, budete spokojné. KONDÍCIA: Ak to preženiete s posedeniami, očakávajte bolesti hlavy a žalúdka.

STRELEC (23.11. – 21.12.)
PRÁCA: Porozmýšľajte o svojich nedostatkoch. Možno práve vďaka nim viaznu skvelé plány. CITY: Netreba hocikomu dôverovať, i keby vyzeral úprimne. KONDÍCIA: Trošku napätia vás síce neminie, ale nemalo by sa vám stať nič zlé.

KOZOROŽEC (22.12. – 20.1.)
PRÁCA:Tieto dni bez pachu a bez chuti by vás nemali odradiť od plánov, ktoré sú užitočné pre každého. CITY: V citovej oblasti sa držte uprostred. KONDÍCIA: Cvičte s rozvahou, za volantom jazdite maximálne opatrne.

VODNÁR (21.1. – 19.2.)
PRÁCA: Svoje názory treba presadzovať nahlas a presvedčivo. CITY: Viac času venujte milovanej osobe, prípadne partnerovi kúpte menšiu pozornosť. KONDÍCIA: Ozve sa vám chrbtica, preto nezabúdajte na cvičenia.

RYBY (20.2. – 20.3.)
PRÁCA: Puntičkárstvo nebude na mieste tam, kde sa treba popasovať s problémami. CITY: Nehľadajte chyby na partnerovi. Stratili by ste podporu tých najoddanejších a najbližších. KONDÍCIA: Precvičujte si sebaovládanie.