Choď na obsah Choď na menu
 


celebrity utocia-dzinsova katastofa

28. 2. 2008
8/2008
Rifle a tričko – obľúbená kombinácia, ktorá nič nepokazí. Pri pohľade na hollywoodske celebrity toto pravidlo určite neplatí všeobecne.

 

Bije sa so psami?

Mladá herečka JESSICA BIEL (25) v spoločnosti rada oslňuje nádhernými róbami, no v súkromí vyzerá, akoby ju psy potrhali! S obrovskými „vetrákmi“ na kolenách má od imidžu pravej dámy poriadne ďaleko.

Nemá zadok!

Viac ako jemná a vcelku vkusná trhlinka na útlom kolene KATE MOSS (34) nás zaujal pohľad na topmodelkin neexistujúci zadok, ktorý ešte viac zdôraznila nevhodne zvoleným strihom džínsov.

Cirkusantka Eva

Voľné džínsy sú v Hollywoode obrovským hitom a celebrity sa priam pretekajú, ktorá si zoženie unikát najširšieho strihu. Ani herečka EVA MENDES (33) nezaháľala a ulovila si tieto parádne zvony. Čo na tom, že v kombinácii s prúžkovaným tričkom pripomína klauna?

Dokonale nemožné

Tá sa vie zohyzdiť! Herečka MISCHA BARTON (22) sa na nákupy vybrala v otrasných neforemných džínsoch pripomínajúcich tehotenské nohavice. Čudesný strih jej vôbec nesedí a úplne deformuje jej dobrú postavu.

Chcela stará mladou byť

Tričko s mačičkou Hello Kitty, potrhané džínsy a bufy: hviezda seriálu Zúfalé manželky NICOLLETTE SHERIDAN (44) zrejme celkom zabudla, koľko má rokov, a na prechádzku sa vystrojila ako tín
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

otras

(dfdsg, 21. 5. 2011 17:47)

stimi obtiahnutimi rislami je strasne

no horor :D

(sandri, 24. 7. 2008 12:11)

ten v strede je hroznyyyyy